Електрогенератор Bolat MB-3500
Фото 5 |
Bolat MB-3500 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bolat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bolat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bolat MB-3500
Усі ціни 9 →Генератор бензиновый Bolat MB-3500, 2.5 кВт | 17 960 грн. |
Bolat MB-3500 офіційна гарантія | 12 499 грн. |
Бензиновый генератор Bolat MB-3500 | 10 610 грн. |
Бензиновий генератор Bolat MB-3500 | 10 610 грн. |
Бензиновий генератор BOLAT MB-3500 | 10 610 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →