Електрогенератор Vitals Master IG 3600be (158457)
Відео 2Фото 10 |
Vitals Master IG 3600be |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals Master IG 3600be
Усі ціни 8 →Генератор инверторный Vitals Master IG 3600be | 24 000 грн. |
Генератор инверторный Vitals Master IG 3600be (158457) 989608 | 24 000 грн. |
Генератор інверторний Vitals Master IG 3600be (158457) | 24 000 грн. |
Инверторный бензиновый генератор Vitals Master Ig 3600be (158457) | 24 000 грн. |
Генератор інверторний Vitals Master IG 3600be 158457 | 24 000 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →