Електродуховка Bomann MBG 6023 CB
Фото 3 |
Bomann MBG 6023 CB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bomann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bomann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bomann MBG 6023 CB
Усі ціни 16 →Духовка настільна Bomann MBG 6023 CB | 9 991 грн. |
Електрична піч Bomann MBG 6023 CB | 10 163 грн. |
MBG 6023 cb Мини-печь Bomann | 10 175 грн. |
Електропіч Bomann MBG 6023 CB | 10 163 грн. |
Электропечь Bomann MBG 6023 CB | 10 163 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →