Мікрохвильова піч Bomann MWG 6015 CB (660151)
Фото 6 |
Bomann MWG 6015 CB 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bomann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bomann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bomann MWG 6015 CB
Усі ціни 18 →Мікрохвильова піч Bomann MWG 6015 CB silver | 8 509 грн. |
Мікрохвильова піч Bomann Mwg 6015 Cb silver | 8 587 грн. |
Мікрохвильова піч Bomann MWG 6015 CB silver | 8 789 грн. |
Микроволновая печь Bomann mwg 6015 cb Silver | 8 870 грн. |
Мікрохвильова піч Bomann MWG 6015 CB silver (MWG6015CB silver) | 8 409 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →