Стілець Bonro B-074
![]() |
Bonro B-074 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bonro 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bonro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bonro B-074
Усі ціни 56 →Стелаж етажерка з полицями на колесах Bonro B-074 чорний 42400119 | 627 грн. | ![]() |
| 1 851 грн. |
Барний стілець зі спинкою Bonro B-074 велюр сіре з чорною основою 42400302 | 1 644 грн. | ![]() |
Барний стілець зі спинкою Bonro B-074 велюр чорне з чорною основою 42400303 | 1 429 грн. | ![]() |
Барний стілець зі спинкою Bonro B-074 білий з чорною основою 42400407 | 1 329 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →