Пневматичний пістолет BORNER TT-X
Відео 2Фото 8 |
BORNER TT-X |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BORNER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BORNER.
Купити BORNER TT-X
Усі ціни 8 →Borner TT-X | 2 009 грн. |
Borner TT-X | 2 050 грн. |
Пневматический пистолет Borner TT-X | 2 296 грн. |
Пневматический пистолет Borner TT-X | 2 491 грн. |
Пневматичний пістолет Borner ТТ-X 8.3012 | 2 280 грн. |
BORNER TT-X — доступна пропозиція в полку «пневматів» для розважальної стрільби по мішенях. Модель виконана за шаблоном бойового пістолета ТТ і максимально нагадує свій вогнепальний аналог.
Полегшена конструкція
«Неоригінальність» пістолета передовсім розкриває мінімальна вага — всього-на-всього 389 г. Це пояснюється використанням пластику при виготовленні корпуса і руків'я. З металу в моделі виконаний 15-зарядний магазин. В якості боєприпасів BORNER TT-X використовує звичайні круглі кульки калібру 4.5 мм.
Балон CO₂
Джерелом енергії для пострілів є балончик CO₂, встановлюваний в руків'я пістолета. Він притискається шестигранним ключем. Балон забезпечує початкову швидкість польоту снаряда на рівні близько 120 м/с. Стрільба здійснюється тільки самозведенням при натисканні на спусковий гачок. Для уникнення випадкового пострілу передбачений неавтоматичний запобіжник. А ось точність стрільби кульгає — з цим доведеться змиритися.
Під егідою доступності
Для прицільного наведення на ціль передбачений нерегульовані цілик і мушка. Пістолет можна рекомендувати для першого знайомства з газобалонною пневматикою і як засіб розваги на природі. Тим більше, що придбання «пушки» мінімальним чином позначиться по товщині гаманця.