Зарядний пристрій Borofone BA71A Power
Фото 15 |
Borofone BA71A Power |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BA71A Power
Усі ціни 11 →Зарядное устройство Borofone Type-C to Lightning Cable Power single port c | 145 грн. |
Зарядное устройство для BOROFONE BA71A Charger Set (C to iP) Black (BA71AC | 357 грн. |
Borofone BOROFONE BA71A Power single Port PD20W charger set(C to iP) Black | 219 грн. |
Borofone BA71ACLB | 448 грн. |
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA71A Power single Port PD20W charger | 135 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →