Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Borofone

Зарядний пристрій Borofone BAS81A Star

Фото - Зарядний пристрій Borofone BAS81A Star
Фото 17
Borofone BAS81A Star
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
10.5 Вт
Функції та можливості
індикатор роботи
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
81x37x33 мм
Вага
38 г
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Borofone BAS81A Star

Усі ціни 33 →

Borofone BAS81A 2.1a 2xUSB-A ports charger + USB-A - Type-C cable Black

Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS81A 2.1a 2xUSB-A ports charger + USB-A - Type-C cable Black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
159 грн.

МЗП Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) + кабель USB to MicroUSB Black

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
108 грн.

Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) (Black) (251401)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Djd З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
109 грн.

Borofone BAS81A 2.1a 2xUSB-A ports charger + USB-A - Type-C cable White

Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS81A 2.1a 2xUSB-A ports charger + USB-A - Type-C cable White
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
151 грн.

Borofone BAS81A 2.1a 2xUSB-A ports charger + microUSB cable Black

Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS81A 2.1a 2xUSB-A ports charger + microUSB cable Black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Модификації Borofone BAS81A Star

Ціни на Borofone BAS81A Star
Borofone BAS81A Star від 99 грн.33 пропозиції
Borofone BAS82A Star від 125 грн.31 пропозиція
Borofone BAS83A Star від 144 грн.31 пропозиція
Borofone BAS85A Star від 171 грн.10 пропозицій