Навушники
Borofone BE55 (931474753687)
Відео 2Фото 8 |
Borofone BE55 |
|
Кейс із функцією Power Bank, тривалий час автономної роботи з кейсом (до 45 годин).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BE55
Усі ціни 6 →Бездротові навушники BOROFONE BE55 Perfect wireless BT headset Black | 619 грн. |
Навушники Borofone BE55 Bluetooth Black (BE55B) | 528 грн. |
Бездротові блютуз навушники BOROFONE BE55 Bluetooth V5.1 TWS 45h гарнітура | 539 грн. |
Навушники безпровідні TWS Borofone BE55 Perfect wireless BT black | 465 грн. |
Бездротові навушники BOROFONE BE55 бездротові блютуз навушники чорні | 689 грн. |
Бездротові вакуумні блютуз навушники Borofone BE55 з мікрофоном для Androi | 1 074 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →