Навушники
Borofone BO11 Maily
Фото 10 |
Borofone BO11 Maily |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BO11 Maily
Усі ціни 59 →Бездротові навушники BOROFONE BO11 Maily BT Headphones з вбудованим мікроф | 629 грн. |
Bluetooth-гарнитура Borofone BO11 Maily Blue (BO11U) BO11U | 450 грн. |
Bluetooth-гарнітура Borofone BO11 Maily Blue (BO11U) BO11U | 453 грн. |
Наушники BOROFONE BO11 Maily BT headphones Blue BO11U | 626 грн. |
Borofone BO11 Maily Blue (BO11U) bo11u | 499 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →