Навушники
Borofone BO17
Фото 10 |
Borofone BO17 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BO17
Усі ціни 27 →Бездротові навушники BOROFONE BO17 Wireless Headphones з вбудованим мікроф | 549 грн. |
Навушники BOROFONE BO17 Blue BO-17 blue | 399 грн. |
Borofone BO17B | 1 175 грн. |
Borofone BO17 Black BO17B | 509 грн. |
Навушники бездротові BOROFONE BO17 wireless headphones Black | 590 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →