Навушники
Lenovo LivePods LP3 Pro
Відео 8Фото 16 |
Lenovo LivePods LP3 Pro |
|
Кейс-зарядку можна використовувати для зарядки телефону.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo LivePods LP3 Pro
Усі ціни 12 →Навушники Lenovo LP3 Pro black | 890 грн. |
Lenovo LP3 Pro Black | 695 грн. |
Навушники TWS Lenovo LP3 Pro Black | 761 грн. |
Lenovo LP3 Pro Black STH0014094 | 899 грн. |
Lenovo LP3 Pro black 100285 | 673 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →