Навушники
Borofone BM80 Pro
Фото 12 |
Borofone BM80 Pro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BM80 Pro
Усі ціни 29 →Навушники Borofone BM80 Pro Elegant Type-C White (BM80PCW) | 229 грн. |
Borofone BM80 Pro Black | 119 грн. |
Навушники BOROFONE BM80 Pro Elegant Type-C wire-controlled digital earphon | 82 грн. |
Навушники BOROFONE BM80 Pro Elegant Type-C with microphone White (BM80PCW) | 279 грн. |
Навушники Borofone BM80 Pro Elegant Type-C Black (BM80PCB) | 229 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →