Навушники
Borofone BM20 DasMelody
Відео 1Фото 11 |
Borofone BM20 DasMelody 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BM20 DasMelody
Усі ціни 26 →Borofone BM20 Black | 143 грн. |
Borofone BM20B | 239 грн. |
Гарнітура дротова BOROFONE BM20 DasMelody earphones with mic, 3.5mm audio | 193 грн. |
Наушники Borofone BM20 DasMelody 1.2м White | 149 грн. |
Borofone BM20 White | 147 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →