Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Borofone
Навушники

Borofone BO18 Cat

Фото - Навушники Borofone BO18 Cat
Фото 14
Borofone BO18 Cat
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні (Cat Ear)
можливість складання
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Bluetooth v5.0
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Радіус дії10 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Регулювання гучності
Кардридер
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників400 мАгод
Час зарядки2.5 год
Час роботи (музика)7 год
Час роботи (розмова)7 год
Вхід зарядкиmicroUSB
Інше
Підсвічування
Вага195 г
Офіційний сайтborofone.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2023
Вушка з підсвічуванням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Borofone BO18 Cat

Усі ціни 82 →

Бездротові Bluetooth навушники BOROFONE BO18 Cat Ear з котячими вушками та LED-підсвіткою (Чорний)

Відправляємо в день замовлення. Без передоплати. Швидка доставка 1-2 дня по Україні.
Instor.com.uaЗ нами 9 років
(Дніпро)
Поскаржитись
699 грн.

Borofone Накладні навушники Borofone BO18 Cat Ear Pink

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
549 грн.

Накладні навушники Borofone BO18 Black Cat ear

Яскравий образ та казкова атмосфераBorofone BO18 Cat Ear — це не просто навушники, а стильний аксесуар, створений спеціально... щедля дівчат, які обожнюють виділятися. Головною особливістю моделі є чарівні котячі вушка з підсвічуванням, що додають образу грайливості та індивідуальності. Це ідеальний вибір для юних блогерок, геймерок або просто творчих особистостей. Закрите акустичне
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
629 грн.

BOROFONE BO18 Cat Ear BT Black

Titan.uaЗ нами більше 10-ти років
(Львів)
Поскаржитись
875 грн.

Навушники BOROFONE BO18 Cat ear BT headphones Pink (6974443384963) 6974443384963

Навушники Borofone BO18 Cat закритого типу, амбушури повністю закривають вуха та відсікають усі сторонні звуки. Звук насичень... щезахоплює всі частотні діапазони. Borofone BO18 синхронізуються з вашим пристроєм за допомогою технології Bluetooth. Також у навушники можна вставити картку пам'яті microSD. Навушники легко відрізнити від аналогічних, адже вони відрізняються неординарним дизайном. Зверху
Dendi.uaЗ нами 3 роки
(Мукачево)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
599 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Borofone BO18 Cat

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна