Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Borofone
Навушники

Borofone BW80

Фото - Навушники Borofone BW80
Фото 12
Borofone BW80
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.4
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Голосовий асистентApple Siri
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників30 мАгод
Ємність батареї кейса300 мАгод
Час роботи (музика)4 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Комплектаціясиліконові насадки
кейс-зарядка
Дата додавання на E-Katalogквітень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Borofone BW80

Усі ціни 6 →

Borofone Бездротові навушники Borofone BW80 (APPro + EarPads) White

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
409 грн.

Бездротові навушники Borofone BW80 (APPro + EarPads) White

Швидке та стабільне з'єднання з Bluetooth 5.4Borofone BW80 оснащені Bluetooth 5.4, що забезпечує швидке і стабільне підключен... щеня до вашого смартфона, планшета чи іншого пристрою на відстані до 10 метрів. Підключайте навушники без зайвих зусиль і насолоджуйтеся безперебійним звуком без затримок і перешкод.Чистий звук для повного зануренняЦі навушники мають напіввідкриту конструкцію, що дозволяє
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
449 грн.

Навушники Borofone BW-80 White

Версія Bluetooth: V5.4, місткість акумулятора навушників: 30 мАh х 2, місткість акумулятора кейса: 300 mAh, час розмови/муз... щеики: до 4 годин. Особливості: сенсорне керування, виклик Siri.
Euro-technika.com.uaЗ нами 8 років
(Львів)
Поскаржитись
335 грн.

Навушники Bluetooth Borofone BW80, White, Кейс

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
687 грн.

Бездротові навушники Bluetooth Borofone BW80 вакуумні з мікрофоном White

Маркетплейс: Rozetka.ua  re:Case З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
660 грн.

Бездротові TWS навушники Borofone BW80 (White) (230352)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Djd З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
399 грн.

Динаміка цін на Borofone BW80

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна