Навушники
Borofone BM21 Graceful
Відео 1Фото 10 |
Borofone BM21 Graceful 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BM21 Graceful
Усі ціни 17 →Borofone BM21 White | 148 грн. |
Borofone BM21W | 249 грн. |
Гарнітура дротова BOROFONE BM21 Graceful universal earphones with mic Whit | 194 грн. |
Навушники BOROFONE BM21 Graceful universal earphones with mic White (BM21W | 88 грн. |
Навушники Borofone BM21 Universal Earphones with mic 16Ом White | 187 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →