Аудіосистема Borofone BP7 Cool (931474746467)
Фото 8 |
Borofone BP7 Cool
Тип:мінісистема
Кількість каналів:1.0
Потужність системи:10 Вт
Тип тюнера:цифровий
Носії:USB, кардридер
Автономне живлення:акумулятор
Габарити системи:225x145x95 мм
Вага:0.93 кг
Всі характеристики
Купити Borofone BP7 Cool
Усі ціни 7 →Портативна Bluetooth колонка караоке BOROFONE BP7 із мікрофоном 4800mAh чо | 1 657 грн. |
Портативна Bluetooth колонка караоке BOROFONE BP7 із мікрофоном 4800mAh чо | 1 812 грн. |
Портативна бездротова Bluetooth колонка акустика з мікрофоном BOROFONE BP7 | 1 595 грн. |
Акустика - караоке BOROFONE Cool karaoke BP7 10W блютуз колонка з мікрофон | 1 750 грн. |
Портативна колонка-караоке BOROFONE Cool karaoke BT speaker BP7 | | 1 563 грн. |
Портативна бездротова Bluetooth акустична система BOROFONE BP7 | 10W, BT5. | 1 409 грн. |
Портативна Bluetooth колонка караоке BOROFONE BP7 із мікрофоном 4800mAh чо | 1 485 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →