Кавоварка Bosch ComfortLine TKA 6A041 білий
Відео 2Фото 7 |
Bosch ComfortLine TKA 6A041 білий |
|
Функція Aroma+ для налаштування інтенсивності кави. Автоматичне відключення через 20, 40 або 60 хвилин.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch ComfortLine TKA 6A041 білий
Усі ціни 9 →Крапельна кавоварка Bosch TKA6A041 | 1 975 грн. |
Крапельна кавоварка Bosch TKA6A041 | 2 450 грн. |
Кавоварка Bosch Tka 6A041 | 2 024 грн. |
Bosch TKA6A041 | 2 290 грн. |
Крапельна кавоварка Bosch TKA6A041 TKA 6A041 | 2 021 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кавоварки Bosch ComfortLine TKA 6A041:
- Протикраплинна система
- Шкала рівня води
Модификації Bosch ComfortLine TKA 6A041
Ціни на Bosch ComfortLine TKA 6A041 |
---|---|---|---|---|
Bosch ComfortLine TKA 6A041 білий | від 1 975 грн. | 9 пропозицій | ||
Bosch ComfortLine TKA 6A044 червоний | від 1 756 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch ComfortLine TKA 6A043 чорний | від 3 013 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →