Кавоварка Bosch Tassimo Style TAS 1103 червоний
Відео 5Фото 13 |
Bosch Tassimo Style TAS 1103 червоний |
|
Технологія IntelliBrew — зчитує штрих-код капсули і автоматично підбирає налаштування
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Tassimo Style TAS 1103 червоний
Усі ціни 10 →Капсульна кавоварка еспресо Bosch TAS1103 | 1 843 грн. |
Капсульна кавоварка еспресо Bosch TAS1103 | 2 018 грн. |
Кавоварка Bosch Tas 1103 | 2 562 грн. |
Bosch TAS1103 | 1 797 грн. |
Капсульна кавоварка еспресо Bosch TAS1103 | 2 021 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch Tassimo Style TAS 1103
Ціни на Bosch Tassimo Style TAS 1103 |
---|---|---|---|---|
Bosch Tassimo Style TAS 1104 білий | від 1 798 грн. | 11 пропозицій | ||
Bosch Tassimo Style TAS 1106 пісочний | від 1 945 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch Tassimo Style TAS 1107 слонова кістка | від 2 000 грн. | 11 пропозицій | ||
Bosch Tassimo Style TAS 1103 червоний | від 1 797 грн. | 10 пропозицій | ||
Bosch Tassimo Style TAS 1102 чорний | від 1 804 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →