Кавоварка Bosch MyMoment TKA 3M133 чорний
Фото 10 |
Bosch MyMoment TKA 3M133 чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch MyMoment TKA 3M133 чорний
Кавоварка Bosch TKA3M133 | 2 529 грн. |
Кавоварка Bosch TKA3M133 | 2 690 грн. |
Кавоварка крапельна BOSCH TKA3M133 MyMoment 1.4l | 3 890 грн. |
Модификації Bosch MyMoment TKA 3M133
Ціни на Bosch MyMoment TKA 3M133 |
---|---|---|---|---|
Bosch MyMoment TKA 3M131 білий | від 2 529 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch MyMoment TKA 3M134 червоний | від 2 637 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch MyMoment TKA 3M133 чорний | від 2 529 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →