Кавоварка Bosch MyMoment TKA 3M131 білий
Фото 10 |
Bosch MyMoment TKA 3M131 білий |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch MyMoment TKA 3M131 білий
Кавоварка Bosch TKA3M131 | 2 522 грн. |
Кавоварка Bosch Tka 3M131 | 2 690 грн. |
Bosch TKA 3M131 | 3 120 грн. |
Модификації Bosch MyMoment TKA 3M131
Ціни на Bosch MyMoment TKA 3M131 |
---|---|---|---|---|
Bosch MyMoment TKA 3M131 білий | від 2 522 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch MyMoment TKA 3M134 червоний | від 2 596 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch MyMoment TKA 3M133 чорний | від 2 522 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →