Холодильник Bosch KGN33NWEB білий
Фото 8 |
Bosch KGN33NWEB білий білий сріблястий |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch KGN33NWEB білий
Усі ціни 14 →Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN33NWEB | 17 500 грн. |
Холодильник Bosch KGN33NWEB | 17 571 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN33NWEB | 17 850 грн. |
Холодильник с морозильной камерой Bosch KGN33NWEB | 17 918 грн. |
Холодильник Bosch KGN33NWEB | 20 901 грн. |
Техніка Bosch-еталон хваленої німецької якості і високої надійності. Кращим підтвердженням тези є практична модель двокамерного холодильника KGN33NWEB.
Два контури охолодження
В холодильному агрегаті є два контури охолодження з незалежним регулюванням температури всередині морозилки і холодильної камери. Температурний режим у верхньому відсіку пристрою підлаштовується поворотним механічним регулятором, в морозильному відділенні — кнопками на прихованій панелі управління за верхніми дверцятами.
Рівномірна температура
Щоб не розморожувати холодильник вручну, у моделі передбачили систему авторозморожування No Frost. У той же час тривале збереження свіжості в холодильній камері забезпечує система обдування MultiAirflow. У всіх куточках верхнього відділення підтримується рівномірний температурний режим. Простір холодильного відсіку займають три скляних полички, практичні дверні полиці і великий висувний ящик MultiBox XXL.
Продуктивність заморозки
За продуктивністю заморозки Bosch KGN33NWEB обганяє багатьох однолітків — за добу в морозилці пристрою можна заморозити 10 кг свіжих продуктів. Температура всередині нижньої камери холодильника тримається на позначці аж до -24 °C.єдине «але» в моделі — це трохи підвищена гучність компресора в порівнянні з «однокласниками» (42 дБ). Втім, на слух холодильник шумить не особливо голосніше за своїх візаві.
Модификації Bosch KGN33NWEB
Ціни на Bosch KGN33NWEB |
---|---|---|---|---|
Bosch KGN33NWEB білий | від 17 490 грн. | 14 пропозицій | ||
Bosch KGN33NLEB сріблястий | від 19 320 грн. | 11 пропозицій |