Вбудований холодильник Bosch KIS86AFE0
Відео 1Фото 8 |
Bosch KIS86AFE0 |
|
З'явився в продажу восени 2020 року вбудований 2-камерний холодильник компанії Bosch — це представник фірмової лінійки комфорт-класу Serie 6. Модель можна віднести до просунутих рішень, в підтвердження чого є зручне кнопкове управління з дисплеєм і два контури охолодження, дозволяють роздільно регулювати параметри температури з точністю до 1 °С. Холодильник Bosch KIS86AFE0 має корисний об'єм 265 літрів, з яких 74 л припадають на розташовану внизу морозилку.
Тут знаходяться три висувних скриньки, включаючи великий контейнер BigBox, в якому помістяться великі заморожені продукти, наприклад, тушка індички. У морозильній камері за добу можна заморозити до 7 кг, а час автономного збереження холоду при перебої з електрикою досягає 32 годин. У 191-літровому холодильному відділенні крім звичних відкритих полиць є висувна EasyAccess, покликана спростити завантаження/вивантаження і забезпечити хорошу оглядовість продуктів. Також знайшлося місце для зони свіжості FreshSafe і 5 дверних кишень. До інших плюсів моделі відноситься режим відпустки, низьке енергоспоживання клас A++) і дуже тиха робота (до 36 дБ).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch KIS86AFE0
Усі ціни 22 →Холодильник з морозильною камерою Bosch KIS86AFE0 | 36 817 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Bosch KIS86AFE0 | 35 700 грн. |
bosch KIS86AFE0 | 33 866 грн. |
Вбудовуваний холодильник Bosch KIS86AFE0 | 37 727 грн. |
Встраиваемый холодильник Bosch KIS86AFE0 | 37 692 грн. |