Домашній кінотеатр Bose Lifestyle 650 (761683-2110)
Фото 15 |
Bose Lifestyle 650 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bose 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bose.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bose Lifestyle 650
Усі ціни 14 →Bose Lifestyle 650 Black офіційна гарантія | 214 999 грн. |
Домашній кінотеатр Bose Lifestyle 650 biały | 256 947 грн. |
Bose Lifestyle 650 biały | 250 680 грн. |
Bose Lifestyle 650 biały | 256 947 грн. |
Bose LIFESTYLE 650 White | 259 999 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості домашнього кінотеатру Bose Lifestyle 650:
- Інтернет радіо
- Вхід управління ІЧ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →