Радіосистема BOYA Link 3
![]() |
BOYA Link 3 |
|
|
Активне шумозаглушення за допомогою AI-технологій. Система включає зарядний кейс, пару трансмітерів з мікрофонами та ресивер.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BOYA Link 3
Усі ціни 13 →Мікрофон BOYA LINK 3-02 Type-C/TRS Black | 6 299 грн. | ![]() |
Мікрофонна радіосистема BOYA LINK 3-01 Type-C/TRS/Lightning (Black) | 7 499 грн. |
Boya LINK 3-01 | 7 192 грн. | ![]() |
Бездротовий мікрофон BOYA LINK 3-01 Type-C/TRS/Lightning Black | 7 499 грн. |
Мікрофон Boya LINK 3-01 Type-C/TRS/Lightning Black (LINK 3-01) | 7 301 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →