Колун Bradas KT-SF2150 800 мм лезо 1500 г
Фото 10 |
Bradas KT-SF2150 800 мм лезо 1500 г 800 мм лезо 2000 г |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas KT-SF2150 800 мм лезо 1500 г
Усі ціни 7 →Сокира-колун BRADAS FIBERGLASS (KT-SF2150) | 1 334 грн. |
Сокира-колун Bradas FIBERGLASS 1500 гр KT-SF2150 | 1 477 грн. |
Сокира-колун Bradas Fiberglass 1500 г (KT-SF2150) | 1 370 грн. |
Колун FIBERGLASS 1500г, KT-SF2150 | 1 475 грн. |
Сокира-колун BRADAS FIBERGLASS (KT-SF2150) | 1 334 грн. |
Сокира-колун Bradas FIBERGLASS 1500 гр KT-SF2150 | 1 477 грн. |
Сокира - колун, FIBERGLASS, вага 1500г, термопластична ручка термопластичн | 1 748 грн. |
Модификації Bradas KT-SF2150
Ціни на Bradas KT-SF2150 |
---|---|---|---|---|
Bradas KT-SF2150 800 мм лезо 1500 г | від 1 334 грн. | 7 пропозицій | ||
Bradas KT-SF2200 800 мм лезо 2000 г | від 1 513 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →