Мікроскоп BRESSER Biolux NV 20-1280x
Відео 2Фото 4 |
BRESSER Biolux NV 20-1280x |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BRESSER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BRESSER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BRESSER Biolux NV 20-1280x
Усі ціни 16 →Bresser Мікроскоп Bresser Biolux NV 20-1280x HD USB Camera з кейсом (51162 | 8 900 грн. |
Мікроскоп Bresser Biolux Nv 20-1280x (914455) | 9 599 грн. |
Микроскоп Bresser Biolux Nv 20-1280x (914455) | 9 600 грн. |
Микроскоп Bresser Biolux NV 20-1280x 914455 | 9 599 грн. |
Мікроскоп Bresser Biolux NV 20-1280x HD USB Camera з кейсом (5116200) 9144 | 9 599 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →