Зимова шина Bridgestone Blizzak Spike-02 235/45 R17 94T
Відео 18Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak Spike-02 235/45 R17 94T 235/45 R17 94 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak Spike-02 235/45 R17 94T
Усі ціни 10 →Bridgestone Blizzak Spike-02 235/45 R17 94T (шип) | 4 070 грн. |
BRIDGESTONE Blizzak Spike-02 235/45R17 94T (Под шип) | 3 783 грн. |
Bridgestone Blizzak Spike-02 235/45 R17 94T (шип) | 3 818 грн. |
Bridgestone Blizzak Spike-02 235/45 R17 94T (під шип) | 3 782 грн. |
Шины Bridgestone Blizzak Spike-02 235/45 R17 94T | 3 930 грн. |
ще 5 пропозицій
0 0 1 6 |
Купив і жодного разу не пошкодував, гума супер. Живу на півдні країни, зима в основному суха, але буває сніг, який швидко тане і на ніч перетворює все на кригу. Держак відмінний, міцні боковини, протектор глибокий. За зиму проїхав ними 10тыс. зносу не помітив і всі шипи на місці, хоча їздив переважно сухим асфальтом. До мінусів можна віднести лише шум і підвищену витрату палива, зате безпеку це компенсує. Якість Галасливість користуюся Bridgestone Blizzak Spike-02 205/55 R16 91T більше року |
До цього все життя їздив на липучках, тому шиповану гуму порівнювати нема з чим, відразу відзначу сильний гул, за відгуками пишуть, що після першої сотні стане тихіше - подивимося. Після того як взув, першого ж вечора пройшов дощ і на ніч дорога замерзла, при спокійній їзді в ожеледицю, гума йде як за звичайним асфальтом. Протектор глибокий, сама гума добротна, боковини тверді. Боявся що буде довгий гальмівний шлях асфальтом, але різниці зі звичайною липучкою не помітив. Ожеледиця Шум користуюся Bridgestone Blizzak Spike-02 215/60 R16 95T менше місяця |
Показано 2 з 7 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Blizzak Spike-02 235/45 R17 94T
Ціни на Bridgestone Blizzak Spike-02 235/45 R17 94T |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak Spike-02 235/45 R17 94T | від 3 712 грн. | 10 пропозицій |
Рекомендуємо