Всесезонна шина Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97V
Усі ціни 11 →Bridgestone Turanza EL42 (235/50R18 97V) | 5 692 грн. |
Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97V | 5 861 грн. |
Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97V | 5 865 грн. |
Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97V 113942 | 6 011 грн. |
Шины Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97V | 5 990 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97V
Ціни на Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97H | від 5 419 грн. | 10 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97H BMW/Mini | від 5 500 грн. | 12 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97H Run Flat | від 5 671 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Turanza EL42 235/50 R18 97V | від 5 627 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →