Домкрат Armer ARM-08
Armer ARM-08 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Armer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Armer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Armer ARM-08
Домкрат гідравлічний підкатний (візок) ARMER 85-385мм, 2,5т (ARM08L) ARM08 | 2 839 грн. |
Домкрат підкатний 2,5т. (Armer) жаба (вис. під. 385мм.) ARM-08L | 2 967 грн. |
Домкрат гідравлічний підкатний ARMER 140-385мм, 2,5т (ARM08) ARM08 | 2 264 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →