Літня шина Bridgestone Potenza Sport 235/35 R19 91Y
Відео 24Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza Sport 235/35 R19 91Y 235/35 R19 91 Y 235/35 R19 91 Y Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Potenza Sport 235/35 R19 91Y
Усі ціни 6 →Bridgestone POTENZA SPORT 235/35 R19 91Y XL (8042372443) | 13 370 грн. |
Bridgestone Potenza Sport 235/35 R19 91Y | 7 934 грн. |
Bridgestone POTENZA SPORT 235/35 R19 91Y FR XL | 6 810 грн. |
Bridgestone Potenza Sport 235/35 R19 91Y 21524 | 6 675 грн. |
Bridgestone Potenza Sport 235/35 R19 91Y | 7 138 грн. |
Bridgestone Potenza Sport 235/35 R19 91Y XL | 6 873 грн. |
З UUHP шин для цивільного використання та осудного treadwear це найкраще що є на ринку! В міру комфортні, не галасливі. Держак у повороті поза всіма очікуваннями, хороший водовідведення (200 можна їхати в дощ по мокрому, не спливала). У порівнянні з перерахованими однокласниками: менша глибина протектора, трохи більша вага шини. Нема наявності в Україні. Чекати на мільйон років. Брав із Польщі. Шини 42тиждень20року, Угорщина. Артем П: користуюся Bridgestone Potenza Sport 255/45 R18 103Y менше місяця
какой у неё treadwear? |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Potenza Sport 235/35 R19 91Y
Ціни на Bridgestone Potenza Sport 235/35 R19 91Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza Sport 235/35 R19 91Y | від 6 675 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Potenza Sport 235/35 R19 91Y Audi | від 8 480 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
255/45/R18 за колом, Tesla Model 3 Performance.
Це перший Bridgestone. До цього катав на Goodyear F1 Supersport, Michelin Pilot Sport 4 та 4s.