Мотошина Bridgestone Exedra G852 240/55 R16 86V
Очікується у продажу 12 032 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 240; Профіль (%): 55; Посадковий діаметр ("): 16; Індекс швидкості: V; |
Bridgestone Exedra G852 240/55 R16 86V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bridgestone Exedra G852 240/55 R16 86V
Ціни на Bridgestone Exedra G852 240/55 R16 86V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Exedra G852 200/50 -17 75V | від 8 290 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Exedra G852 200/50 R17 75V | від 12 314 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Exedra G852 200/50 R17 75W | від 11 092 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Exedra G852 200/55 R16 77H | від 11 469 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Exedra G852 200/60 R16 79H | від 16 776 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Exedra G852 210/40 R18 73H | від 11 994 грн. | 4 пропозиції |