Світильник Brille AL-240/10 (34-203)
Фото 4 |
Brille AL-240/10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brille 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brille.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brille AL-240/10
Підсвітка світлодіодна Brille AL-240/10W NW LED IP54 (34-203) | 1 550 грн. |
Світильник фасадний 10W LED Brille AL-240/10W NW сірий 4000-4700К настінни | 1 550 грн. |
Підсвічування LED фасадне настінне IP54 AL-240/10 N Brille 34-203 | 1 550 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →