Настільна лампа Brille SL-60
Фото 5 |
Brille SL-60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brille 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brille.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brille SL-60
Усі ціни 6 →Настільна світлодіодна лампа Brille SL-60 LED 10W BK (32-005) | 3 000 грн. |
Настільна світлодіодна лампа Brille SL-60 LED 10W WH (32-004) | 3 000 грн. |
Настільна світлодіодна лампа Brille SL-60 LED 10W SL (32-006) | 3 000 грн. |
Настільна лампа на гнучкій ніжці сенсорна SL-60 10 Вт SL Brille 32-006 | 3 000 грн. |
Настільна лампа на гнучкій ніжці сенсорна SL-60 10 Вт ВтH Brille 32-004 | 3 000 грн. |
Настільна лампа на гнучкій ніжці сенсорна SL-60 10 Вт BK Brille 32-005 | 3 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →