Картридж для води BRITA Maxtra+ Universal 2x
BRITA Maxtra+ Universal 2x |
|
Нове покоління фільтрів Maxtra
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BRITA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BRITA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BRITA Maxtra+ Universal 2x
Усі ціни 9 →Brita Brita Maxtra+ (2шт.) | 561 грн. |
BRITA MAXTRА+ 2 шт (1038688) | 490 грн. |
Комплект картриджей Brita MAXTRА+, 2 шт. 1038688 | 561 грн. |
Картридж BRITA MAXTRA plus 2шт (1038688) | 561 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації BRITA Maxtra+ Universal 2x
Ціни на BRITA Maxtra+ Universal 2x |
---|---|---|---|---|
BRITA Maxtra+ Universal 1x | від 255 грн. | 14 пропозицій | ||
BRITA Maxtra+ Universal 2x | від 490 грн. | 9 пропозицій | ||
BRITA Maxtra+ Universal 3x | від 804 грн. | 8 пропозицій | ||
BRITA Maxtra+ Universal 4x | від 1 095 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →