Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Фільтри для води   /   BRITA

Фільтр-глечик BRITA Style Essential

Фото - Фільтр для води BRITA Style Essential
Фото 3
BRITA Style Essential
Основне
Типглечик
Об'єм глечика2.4 л / 1.4 л відфільтрованої води /
Призначеннядля холодної води
Характеристики очищення
Види фільтраціїмеханічні домішки
органічні домішки
пом'якшення (накип)
хлор
важкі метали
Підключення та картриджі
Індикатор заміни картриджів
Додатково
Габарити23.9x27.3x10.5 см
Офіційний сайтbrita.ua
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Маркування виробника
1057795

1057797

1058041

Ще
1058042

1058103

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Як вибрати фільтр та картриджі для водиКлючові критерії вибору системи фільтрації води та картриджів для неї

Купити BRITA Style Essential

Усі ціни 99 →

Фільтр-глечик Brita Style Essential Mxpro 2.4л (1.4л очищеної води) з картриджем, блакитний (1058042) 1058042

Фільтр-глечик Brita Style Essential – це зручне рішення для щоденної фільтрації води. Модель має місткість 2,4 л та забезпечу... щеє до 1,4 л очищеної води за один цикл. Картридж MAXTRA PRO забезпечує багаторівневе очищення води від домішок і небажаних речовин. Електронний індикатор Smart Light контролює ресурс фільтра. Конструкція з відкидною кришкою спрощує наповнення.Описание товара Фільтр-глечик Brita Style Essential MXPro 2.4л (1.4л очищеної води) з картриджем сіро-блакитнийОсобливості Компактний формат із загальним об’ємом 2,4 л є оптимальним рішенням для щоденного використання вдома. Об’єм очищеної води до 1,4 л забезпечує достатній запас для пиття та приготування напоїв без частого наповнення. Кришка з відкидним механізмом Flip-Top дозволяє швидко наповнювати глечик однією рукою без необхідності знімати її повністю. Захисний носик допомагає зберігати воду чистою під час використання. Електронний індикатор BRITA Smart Light контролює ресурс картриджа за допомогою світлової індикації, нагадуючи про необхідність заміни для стабільної якості фільтрації. Картридж MAXTRA PRO використовує багаторівневу систему очищення, що сприяє зменшенню хлору, металів і речовин, які впливають на смак і запах води. Конструкція передбачає простий догляд: глечик легко розбирається, а основні елементи можна мити в посудомийній машині (без індикатора та картриджа). Технології (використовувані) MAXTRA PRO з 4-ступеневою фільтрацією MicroCarbon (активоване вугілля з кокосової шкаралупи) Ion Exchange Pearls (іонно-обмінна смола) Надтонка сітка для механічного очищення Додаткова сітка високої продуктивності BRITA Smart Light (LED-індикатор ресурсу) Flip-Top механізм кришки Технічні характеристики Тип: фільтр-глечик Загальний об’єм: 2,4 л Об’єм очищеної води: 1,4 л Тип картриджа: MAXTRA PRO (у комплекті) Ресурс картриджа: до 150 л або близько 1 місяця Сумісність: MAXTRA PRO, MAXTRA+ Матеріал: пластик Індикатор: електронний (Smart Light) Кришка: відкидна (Flip-Top) Можливість миття: до 60 °C (без картриджа та індикатора) Колір: сіро-блакитний Призначення: очищення холодної водопровідної води Для кого Для щоденного використання вдома Для приготування напоїв і їжі Для користувачів, які контролюють якість води Для невеликих домогосподарств Висновок Компактний фільтр-глечик поєднує зручність, ефективну фільтрацію та контроль ресурсу картриджа, що робить його практичним рішенням для щоденного використання.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 299 грн.

Фільтр-глечик Brita Style Essential MXPro 2.4 л (1.4 л очищеної води) + 2 картриджі білий (1057795)

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 553 грн.

Brita 1057795

Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 261 грн.

Фільтр-глечик BRITA Style Essential сірий 2,4 л 1058042

Офіційний партнер BRITA
Drop.ua
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Фільтр-глечик BRITA Style Essential MXPro 2.4 л Sandy (1057797) + 2 картриджа

Виробник - BRITA;Тип очищення - механічна, регулювання жорсткості, вугільна, видалення заліза, видалення хлору;Кількість карт... щериджів - 2;Об `єм - 2.4;Об'єм фільтрованої води - 1.4;Матеріал - пластик;Кришка - є;Колір - бежевий;Можна мити в посудомийній машині - так;Країна виготовлення - Німеччина;Сумісний із фільтром - MAXTRA PRO, MAXTRA+;Додаткова інформація - MAXTRA PRO з 4-ступінчастою фільтрацією: MicroCarbon
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 350 грн.
ще 20 пропозицій