Комплексна амінокислота BSN Amino X 435 g
Відео 51Фото 4 |
BSN Amino X 435 g 435 г1015 г |
|
Амінокислотний комплекс торгової марки BSN представляють клас просунутого спортивного харчування. Так, виробник позиціонує продукт в якості універсального рішення, яке захистить м'язи від руйнування, додасть енергії в ході тренування і прискорить відновлення організму після силового спорту. При цьому амінокислоти BSN Amino X 435 g є шипучими, тобто для розчинення їх не потрібно збовтувати або змішувати.
Спортпіт пропонується в банку, в якій знаходиться 435 грам порошку. Одна 14.5-грамова порція містить 10 г різних незамінних амінокислот, де крім BCAA є затребувані в бодібілдингу цитрулін, аланін, таурин. Крім цього до складу входять і інші компоненти, включаючи вітамін D, лимонну і яблучну кислоту, які серед іншого покликані додати енергії в ході тренувального процесу (ефект порівнянний з передтренувальними комплексами). Покупець може вибрати цікавить його смак серед розмаїття фруктових і ягідних варіантів. При цьому цукор тут відсутній, а в ролі підсолоджувача використовується безпечна сукралоза. Ще варто сказати, що крім банки на 435 г у продажу зустрічається версія на 70 порцій (містить трохи більше 1 кг добавки).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BSN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BSN.
Купити BSN Amino X 435 g
Усі ціни 73 →Аминокислота для спорта Bsn Amino X 435 g / 30 servings / blue raspberry | 985 грн. |
Амінокислота для спорту Bsn Amino X 435г - blue raspberry | 957 грн. |
Аминокислота BCAA BSN Amino X, 435 грамм Фруктовый пунш CN559-9 | 1 040 грн. |
BSN Amino X 435 г блакитна малина | 1 049 грн. |
Амінокислота BSN Amino X 435 г Watermelon (834266003266) | 1 049 грн. |
Модификації BSN Amino X 435 g
Ціни на BSN Amino X 435 g |
---|---|---|---|---|
BSN Amino X 435 g | від 939 грн. | 73 пропозиції | ||
BSN Amino X 1015 g | від 1 777 грн. | 40 пропозицій |