Електробритва Camry CR 2925
Фото 14 |
Camry CR 2925 |
|
Ергономічна роторна бритва з акумуляторним живленням і водонепроникним корпусом для вологого очищення. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2020 року, призначений для широкого кола економних користувачів, які бажають придбати універсальну електричну бритву, здатну ефективно працювати як в домашніх, так і у виїзних умовах (в т.ч. в поїздках, відрядженнях, подорожах).
Бритва Camry CR 2925 обладнана робочою головою з трьома плаваючими роторними елементами. Двоконтурні самозатачивающиеся Роторні леза, виготовлені з добротної легованої сталі, миттєво зрізають щетинки на рівних ділянках шкіри і підлаштовуються під індивідуальні особливості рельєфу обличчя користувача. Незважаючи на гадану простоту, ця конструкція показує високу ефективність на таких традиційно проблемних зонах як підборіддя, шия і носогубна складка.
При цьому плаваюча Підвіска ножового механізму робить процедуру м'якою і комфортною, що попереджає подразнення шкіри. Ергономічна форма корпуса зручно лягає в руку будь-якого розміру, а Водонепроникна конструкція дозволяє спокійно голитися в душі і виконувати вологе очищення струменем води. Для спрямления лінії скронь і моделювання контурів вусів або бороди передбачений невеликий висувний тример. Вбудований Li-Ion акумулятор заряджається за 1,5 год і забезпечує до 60 хв автономної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camry.
Купити Camry CR 2925
Усі ціни 29 →CAMRY CR 2925 | 1 254 грн. |
Електробритва чоловіча Camry CR 2925 | 1 405 грн. |
CAMRY CR 2925 | 1 248 грн. |
Camry CR 2925 | 1 411 грн. |
Электробритва мужская Camry CR 2925 | 1 070 грн. |