Пилосос
Camry CR 7045
Фото 27 |
Camry CR 7045 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camry.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Camry CR 7045
Усі ціни 9 →Пилосос Camry Cr 7045 | 4 644 грн. |
Професійний пилосос Camry CR 7045 | 3 994 грн. |
Профессиональный пылесос Camry CR 7045 | 3 832 грн. |
Пилосос Camry CR 7045 | 4 794 грн. |
Промисловий пилосос CAMRY CR 7045 ПОЛЬЩА (SOLIN) 25L з видуванням розеткою | 5 851 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →