Посудомийна машина Candy CDCP 8/ES-07 сріблястий
Відео 4Фото 5 |
Компактна посудомийна машина від компанії Candy має розміри 60х55х50 см і стане хорошим вибором для облаштування невеликої кухні. Незважаючи на скромні габарити, всередині камера оснащена двома кошиками і за раз вміщує 8 комплектів посуду. По завершенні мийки індикатор подасть відповідний сигнал. В цілому, Candy CDCP 8 / ES-07 пропонує базовий набір функцій. На вибір є 6 попередньо встановлених програм, в тому числі інтенсивна, щоденна і делікатна мийка для тендітного скляного посуду. Найефективнішим в питаннях витрати ресурсів є режим ЕКО: за один цикл машина витрачає близько 8 літрів води, при цьому клас енергоспоживання дорівнює A+. Крім цього, доступні конденсаційна сушка, таймер відстрочки старту роботи, прості і зрозумілі кнопкові перемикачі для управління і індикатори солі і ополіскувача.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Купити Candy CDCP 8/ES-07 сріблястий
Усі ціни 15 →Посудомийна машина Candy CDCP 8S | 14 199 грн. |
Посудомийна машина Candy Cdcp 8S | 14 478 грн. |
Посудомойка Candy Cdcp 8S | 15 891 грн. |
Посудомийна машина Candy CDCP 8S | 15 366 грн. |
Посудомоечная машина Candy CDCP 8S | 13 445 грн. |
Сім'я у нас невелика, я, чоловік та син. Ну, гості іноді приходять, але їх, як правило, не багато. Тому купувати велику посудомийку сенсу не було. А ця модель підійшла ідеально. Ми живемо в приватному будинку і місце на кухні для її встановлення вдалося знайти без особливих зусиль. Задоволена нею, дуже задоволена. Я все життя мила посуд вручну і ось нарешті можу витрачати цей час із більшою користю. Добре справляється зі своєю роботою, але не варто думати, що вона може відмити все. Навіть у найінтенсивнішому режимі їй виявився не по зубах застарілий жир на зовнішній частині бортика сковороди і схожі забруднення на каструлі. Але звичайний посуд після сніданків-обідів-вечерь він відмиває справно. Програм багато, завжди можна вибрати відповідну. Я найчастіше використовую повсякденну та економну. Сушіння зазвичай справляється непогано, але якщо посуду завантажити багато чи вона складної форми, то шанс отримати крапельки води є і досить високий. Є захист від протікання і фільтр, що самоочищається. Я, правда, все одно брудний посуд холодною водою намагаюся прополіскувати. Електронне управління просте та зрозуміле. Нагадує звуком про завершення миття. Сигнал, до речі, досить гучний і добре, що його можна вимкнути. Не справляється зі складними застарілими забрудненнями. Не дуже добре просушує велике завантаження посуду. Немає підключення до гарячої води. Думаю, це допомогло б заощадити електроенергію. Працюючи шумить. Шум не дуже сильний, але вночі він чути добре. |
Модификації Candy CDCP 8/ES-07
Ціни на Candy CDCP 8/ES-07 |
---|---|---|---|---|
Candy CDCP 8/E-07 білий | від 14 496 грн. | 15 пропозицій | ||
Candy CDCP 8/ES-07 сріблястий | від 13 445 грн. | 15 пропозицій |