Посудомийна машина Whirlpool WSFO 3O34 PF X нержавіюча сталь (869991615580)
Відео 1Фото 7 |
Вузька посудомийна машина з конденсаційною сушкою, цифровою системою управління, автоматичним сенсором контролю забрудненості води, покращеною трирівневою системою завантаження, підключенням до лінії подачі гарячої води, низьким рівнем шуму і знімною стільницею. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, здатний повноцінно обслуговувати побутові потреби сім'ї чисельністю 3-5 осіб.
Посудомийна машина Whirlpool WSFO 3O34 PF X має внутрішню камеру, виготовлену із харчової нержавіючої сталі, яка може вміщувати до 10 стандартних комплектів посуду. Оптимізована конструкція кошиків дозволяє розміщувати не тільки звичайний посуд, але й досить великогабаритні предмети, наприклад каструлі або сковороди діаметром до 30 см. Низький рівень шуму важливий для експлуатації у відкритих кухнях або просторах кухонних квартир типу open space. Цифрова система керування дозволяє використовувати 7 основних програм, у т.ч. інтелектуальну щоденну програму 6th Sense. Оптимізація витрати води за допомогою вбудованого сенсора дозволяє використовувати на один цикл програми ECO всього лише 9 літрів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool WSFO 3O34 PF X нержавіюча сталь
Усі ціни 11 →WHIRLPOOL WSFO3O34PFX | 18 876 грн. |
WHIRLPOOL WSFO3O34PFX | 18 952 грн. |
Посудомойка Whirlpool Wsfo 3O34 Pf X | 18 088 грн. |
Whirlpool WSFO 3O34 PFX | 16 110 грн. |
Посудомийна машина Whirlpool WSFO 3O34 PF X | 17 696 грн. |
Модификації Whirlpool WSFO 3O34 PF X
Ціни на Whirlpool WSFO 3O34 PF X |
---|---|---|---|---|
Whirlpool WSFO 3O34 PF білий | від 16 100 грн. | 8 пропозицій | ||
Whirlpool WSFO 3O34 PF X нержавіюча сталь | від 16 110 грн. | 11 пропозицій |