Посудомийна машина Candy CDCP 8/E-07 білий
Відео 4Фото 5 |
Компактна окрема посудомийка торгової марки Candy здатна за раз очистити від забруднень до 8 комплектів посуду. Робоча камера розділена на два кошики: верхня призначена для чашок, столових приладів і блюдець, а нижня — для тарілок і великої начиння. Прилад передбачає 6 робочих програм: щоденну, делікатну (для скла), інтенсивну, нормальну, економну та швидку (35-хвилинну) мийку. З додаткових опцій в посудомийній машині Candy CDCP 8/E запропонований тільки таймер відкладеного старту. Модель витрачає від 10 літрів води за цикл, а за рік роботи на електролічильнику «намотає» 174 кВт/рік (A+). Варто враховувати, що наявна конденсаційна сушка не відповідає найвищому класу (B), а граничний рівень шуму може досягати 51 дБ.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Купити Candy CDCP 8/E-07 білий
Усі ціни 15 →Посудомийна машина Candy CDCP 8/E | 14 499 грн. |
Посудомойка Candy Cdcp 8/E | 14 632 грн. |
Candy CDCP 8/E | 15 096 грн. |
Посудомоечная машина Candy CDCP 8/E | 14 502 грн. |
Посудомийна машина CANDY CDCP 8 | 16 230 грн. |
Унікальністю серед компактних посудомийних машин є Candy CDCP 8/E-07 завдяки її дворівневому завантаженню.
Інноваційна дворівнева система
Внутрішній простір пристрою поділено на дві функціональні зони. Верхній висувний кошик призначений для дрібного кухонного посуду та столових приладів, тоді як нижня скринька ідеальна для розміщення тарілок та склянок. Загальна місткість машини досягає 8 комплектів посуду, що є вражаючим показником компактного пристрою.
Широкий спектр мийних програм
Candy CDCP 8/E-07 оснащена 6 різними автоматичними програмами миття, включаючи щоденну, делікатну, інтенсивну та інші, з можливістю відкладеного старту до 24 годин.
Продумані габарити
Середня витрата води за цикл складає 8 літрів, а функція конденсаційного сушіння відноситься до високого класу B. Управління реалізовано через кнопкову панель з індикаторами наявності ополіскувача та солі. Особливістю моделі є її висота 60 см, що дозволило інтегрувати два рівні завантаження, на відміну від типових настільних моделей з максимальною висотою 45 см.
Модификації Candy CDCP 8/E-07
Ціни на Candy CDCP 8/E-07 |
---|---|---|---|---|
Candy CDCP 8/E-07 білий | від 14 496 грн. | 16 пропозицій | ||
Candy CDCP 8/ES-07 сріблястий | від 12 999 грн. | 18 пропозицій |