Посудомийна машина Bosch SMS 2HVI72E нержавіюча сталь
Фото 6 |
Модель посудомийної машини відноситься до середнього цінового сегменту і має кілька безперечно сильних сторін. Це надійний і енергоефективний інверторний двигун EcoSilence Drive, розрахований на тривалий термін служби, можливість підключити прилад безпосередньо до джерела гарячої води, таким чином заощадивши час, витрачений на нагрів, і підключення до Інтернету. В останньому випадку використовується мобільний додаток Home Connect, яке служить для віддаленого управління і моніторингу роботи пристрою.
Наприклад, ви можете запустити мийку віддалено, щоб удома вас чекала вже чистий посуд. Класичне управління теж досить просте і зрозуміле — для нього призначені кнопкові перемикачі і невеликий дисплей, що відображає інформацію про налаштування і часу до закінчення циклу. Виробник попрацював і над внутрішньою конструкцією Bosch SMS 2hvi72e: в камері встановлені два кошики і додатковий відсік для чашок, столових приладів і дрібного кухонного начиння на кшталт віночків і лопаток.
Завдяки потрійній системі RackMatic висота верхньої корзини легко регулюється в межах до 5 см, звільняючи місце для габаритних каструль і сковорідок. В результаті машина здатна вмістити до 13 комплектів посуду і дозволяє оптимізувати робочий простір під свої потреби. Також доступно 6 попередньо встановлених програм, в числі яких тихий режим, економний, швидкий і своя програма, що запам'ятовує власні налаштування користувача. Є й додаткові опції: Половинне завантаження, що зменшує витрату води і електрики при невеликій кількості посуду, блокування від дітей, Функція самоочищення для догляду за машиною і Extra Dry для більш ретельного сушіння.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch SMS 2HVI72E нержавіюча сталь
Усі ціни 19 →BOSCH SMS 2HVI72E | 15 911 грн. |
Посудомийна машина Bosch SMS2HVI72E | 16 209 грн. |
Bosch SMS2HVI72E | 18 003 грн. |
Посудомойка Bosch SMS2HVI72E | 17 035 грн. |
Посудомоечная машина Bosch SMS 2HVI72E | 17 779 грн. |