Посудомийна машина Candy CP 6E51LS сріблястий
Фото 11 |
Зменшений варіант посудомийної машинки від популярного бренду Candy розрахований на максимальне завантаження на рівні 6 комплектів посуду. Насамперед звернемо увагу на зменшені габаритні розміри пристрою – 44.3х55х50.1 см. Один цикл миття вимагає лише 6,5-7 літрів води. Є програма Rapido, що дозволяє очистити та висушити тарілки, кухлі та столові прилади всього за 35 хвилин! Апарат допускає половину завантаження робочої камери.
У цьому випадку можна помити 2-3 комплекти посуду без перевитрати води та електроенергії. Посудомийна машинка Candy CP 6E51LS має у своєму розпорядженні знімну вкладку для зручного розміщення ложок, виделок та інших аналогічних приладів. Апарат пристосований для делікатного чищення скла та порцеляни. Є можливість для відстрочення старту на 3, 6 та 9 годин. Модель захищена від протікання води.
Панель керування легко блокується від дітей. Передбачено LED-екран із сенсорним введенням. Загальна кількість програм миття – 5 шт. Серед них є режим Eco, що мінімізує витрату води та електроенергії. Наявність солі та ополіскувача зручно відстежувати за індикатором. Посудомийна машинка сумісна з багатофункціональними таблетками, які покращують ефект миття та створюють ефект ароматизації. Пристрій малошумний - до 51 дБ. Доступна програма нічного миття, при якій знижується шумовий поріг.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Купити Candy CP 6E51LS сріблястий
Усі ціни 48 →Candy Candy CP 6E51LS | 10 399 грн. |
CANDY CP 6E51LS | 9 476 грн. |
Candy CP6E51LS | 10 499 грн. |
Candy CP 6E51LS посудомийна машина настільна, Rapido, 55 см, 1 кошика, Max | 9 497 грн. |
Посудомийна машина Candy CP 6E51LS | 10 499 грн. |
Модификації Candy CP 6E51LS
Ціни на Candy CP 6E51LS |
---|---|---|---|---|
Candy CP 6E51LW білий | від 9 113 грн. | 50 пропозицій | ||
Candy CP 6E51LS сріблястий | від 9 299 грн. | 49 пропозицій |