Картридж Canon CL-38 2146B005
Canon CL-38 2146B005 триколірний 205 стр чорний 219 стр |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon CL-38 2146B005
Усі ціни 46 →Canon CL-38 (2146B005) CMY | 1 000 грн. |
Картридж Canon CL-38 Color (2146B005) 2146B005 | 1 116 грн. |
Картридж Струменевий CANON CL-38 кол. iP1800 Рос / 2500 2146B005 | 960 грн. |
CANON CL-38 (2146B005) | 960 грн. |
CANON CL-38 (2146B005) | 960 грн. |
ще 20 пропозицій
22 вересня 2014, 13:23
Картридж #
картридж в принтер Canon pixma ip1900 цветной есть в наличии и можете его отправить по почте? (Canon CL-38 Color)
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Модификації Canon CL-38 2146B005
Ціни на Canon CL-38 2146B005 |
---|---|---|---|---|
Canon CL-38 2146B005 | від 886 грн. | 46 пропозицій | ||
Canon PG-37 2145B005 | від 707 грн. | 50 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →