Action камера Canon IVY REC
Відео 27Фото 37 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon IVY REC
Усі ціни 12 →CANON IVY REC Blue (4291C013) | 6 999 грн. |
Відеокамера CANON IVY REC Blue (4291C013) 4291C013 | 6 999 грн. |
CANON IVY REC Blue (4291C013) | 6 999 грн. |
CANON IVY REC Green (4291C012) | 6 999 грн. |
CANON IVY REC Grey (4291C010) | 6 999 грн. |
Canon IVY REC-маленька екшн-камера з нестандартною зовнішністю, адресована шанувальникам активного відпочинку. Вона легко поміщається на долоньці, в кишені джинсів або верхнього одягу, може бути підвішена на ремені або лямці рюкзака.
Карабін-видошукач
Камера виглядає Акі довгастий брусочок з вбудованою кліпсою на пружинній засувці. Віконце карабіна виконує роль видошукача при компонуванні кадру-власного екранчика у моделі немає. Також "очима" пристрою стає мобільний додаток для смартфона Canon Mini Cam. У програмці доступні базові інструменти вибору розміру знімка або режиму відеозйомки, а ось на параметри експозиції ніякого натяку немає.
Відеозйомка FullHD
Модель забезпечена 13-мегапіксельним сенсором зображення 1/2.3 дюймів. Відеозйомка на камеру можлива в дозволі FullHD — 1920х1080 пікселів при 60 к/с. На варту плавності відеоряду поставлена функція програмної стабілізації. З тилу пристрій обладнали типовим фотоапаратним диском перемикання режимів зйомки.
Захисні якості
Відзняті на камеру матеріали зберігаються на картку пам'яті microSD об'ємом до 256 ГБ. Корпус моделі володіє ударостійкими властивостями, витримуючи падіння з двометрової висоти, і може похвалитися водонепроникними якостями при зануреннях на глибину 2 м протягом 30 хв. З такими даними камера стає ідеальним варіантом для тих, хто вважає за краще багато подорожувати.