Карта пам'яті Kingston microSD Canvas Select Plus 64 ГБ
Відео 5 |
Kingston microSDXC Canvas Select Plus 64Gb |
|
Наявність адаптера в комплектації карти пам'яті залежить від магазину.
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston microSD Canvas Select Plus 64 ГБ
Усі ціни 53 →Карта пам`яті KINGSTON microSDXC 64GB Class 10 UHS-I R100MB/s + SD-адаптер | 259 грн. |
KINGSTON microSDXC 64GB Class 10 UHS-I R100MB/s (SDCS2/64GBSP) | 239 грн. |
Kingston 64GB microSDXC C10 UHS-I R100MB/s Canvas Select Plus SDCS2/64GBSP | 239 грн. |
KINGSTON microSDXC 64GB Class 10 UHS-I R100MB/s (SDCS2/64GBSP) | 239 грн. |
Kingston microSDXC 64GB Canvas Select Plus Class 10 UHS-I U1 V10 A1 + SD-а | 239 грн. |
ще 20 пропозицій
1 0 2 1 |
за фактом 57.9 GB. все працює ціна не помітив. користуюся Kingston microSDXC Canvas Select Plus 64Gb менше місяця |
Брав на 16. Призначався для реєстратора. Відпрацював пів року, при тому що виїжджав не щодня. Не раджу( Ціна Ненадійність Dima: користуюся Kingston microSDHC Canvas Select Plus 16Gb кілька місяців |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
Показано 3 із 8 запитань
ще 5 запитань
Відеоогляди
Модификації Kingston microSD Canvas Select Plus
Ціни на Kingston microSD Canvas Select Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston microSD Canvas Select Plus 32 ГБ | від 142 грн. | 29 пропозицій | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 64 ГБ | від 215 грн. | 53 пропозиції | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 128 ГБ | від 329 грн. | 65 пропозицій | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 256 ГБ | від 670 грн. | 64 пропозиції | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 512 ГБ | від 1 420 грн. | 66 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →