Action камера SJCAM SJ6 Legend
Відео 64Фото 15 |
«Легендарна» камера в типовому формфакторі прямокутного «цеглинки» із середніх верств суспільства камкордерів для активної зйомки. Згідно з паспортними даними, модель пише ролики у форматі аж до 4К з фреймрейтом 24 к/с, проте є «рідним» для неї є роздільна здатність 2560х1440 пікселів при 30 к/с. Картинка в UltraHD формується виключно за рахунок інтерполяції кадру (розтягування зображення програмними засобами).
Об'єктив SJCAM SJ6 Legend дивиться на навколишній світ з широким кутом огляду 166°. Під час зйомки оператору доступна цифрова стабілізація відеоряду. Зручностей у поводженні з екшн-камерою додають сенсорний 2-дюймовий дисплей з тилу і службовий інформаційний екранчик з діагоналлю 0.96" на лицьовій панелі корпусу. Доступ до налаштувань камери також можливий зі смартфона з Wi-Fi. Посаджена в підводний бокс, модель витримує глибоководні занурення до 30 м. В комплекті з нею поставляється маса супутніх аксесуарів: набір кріплень і рамок під більшість сценаріїв зйомки. На повному баку» акумуляторної батареї екшн-камера веде безперервну відеозйомку в максимальній роздільній здатності протягом приблизно однієї години.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SJCAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SJCAM.
Купити SJCAM SJ6 Legend
Усі ціни 9 →Экшн-камера SJCAM SJ6 Legend (Black) SJ6LE | 5 299 грн. |
Екшн камера Sjcam SJ6 Legend Black | 5 300 грн. |
Экшн камера Sjcam SJ6 Legend Black | 5 300 грн. |
Екшн-камера SJCAM SJ6 Legend Black | 5 299 грн. |
Экшн-камера SJCAM SJ6 Legend (Black) SJ6LE | 5 299 грн. |
Екшн камера хороша не тільки для різноманітних екстремалів, яких хлібом не годуй, дай youtube-роликами похвалитися. Особисто мені подобається брати таку камеру в походи (зокрема гірські) і просто відпочивати. Завдяки невибагливості камери та зручним масогабаритам можна зовсім не переживати за неї та просто отримувати задоволення від моменту. Це досить свіжа модель, що з'явилася на ринку у середині 2017 року. Правда до нас вона доїхала лише до кінця року, та й то, на мою думку, неофіційно. До речі, купуватимете – остерігайтеся підробок. Так-так, не дивуйтеся. Китайці підробляють китайців )) Камера оснащена 16-мегапіксельною матрицею і вміє знімати псевдо-4К відео з роздільною здатністю 2880x2160 і фреймрейтом 24 кадр/сек, але найкраще у неї виходять режими Quad HD (2560x1440, 3 1920x1080, 30 або 60 кадр/сек) або звичайний HD 720р при 120 кадр/сек. Ну а для надшвидкісної зйомки можна задіяти навіть VGA режим із захмарними 240 кадр/сек. Фотографії виходять з роздільною здатністю 4600х3450 пікс, якість непогана, але через специфічно широкий кут зору 166 градусів, виглядають вони незвичайно. Камера має традиційний дизайн у стилі "невелика цегла", важить менше 80-ти грамів і має два екрани. На тому, що спереду (чорно-білому) відображаються актуальні параметри зйомки, позаду знаходиться повноцінний сенсорний дисплей 320х240. Існує цифрова стабілізація зображення, вона реально допомагає згладити різкі коливання. Вбудований акумулятор має ємність 1000 мАгод, чого вистачає на 80-90 хвилин зйомки у форматі Full HD при 60 кадр/сек. Псевдо-4К відео виходить інтерполювання з Quad HD і 24 кадр/сек просто недостатньо, для отримання плавної картинки. Отже, цей режим краще взагалі не використовувати. Ще у камери надмірно "тепла" кольорова гама. |