Акумулятор для камери Canon NB-13L
Відео 11 |
Canon NB-13L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon NB-13L
Усі ціни 7 →Canon Аккумулятор NB-13L 1250mAh (9839B001) | 2 000 грн. |
Акумулятор для фото-відео техніки Canon (NB-13L) PowerShot G5 X 3.7V 1500m | 800 грн. |
Акумулятор NB-13L для камер CANON PowerShot G1X Mark III, G5X, G5X Mark II | 2 088 грн. |
Акумулятор NB-13L для камер CANON PowerShot SX620, SX720, SX730, S740 | 2 088 грн. |
Акумулятор для камер CANON PowerShot G1X Mark III, G5X, G7, G7X, G7X MARK | 2 088 грн. |
Акумулятор для камер CANON PowerShot G1X Mark III G5X, G7, G7X, G7X Mark I | 1 088 грн. |
Акумулятор NB-13L для камер CANON PowerShot G5X Mark II G7X Mark III G9X M | 1 088 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →